دستگاه دیجیتال ساینیج

دستگاه دیجیتال ساینیجSignage به معنی عرضه محتوا از طریق نمادهای تصویری می باشد که می تواند اطلاعات بیشتری را در مقایسه با نمادهای زبانی انتقال دهد . با پیشرفت های انجام شده در حوزه فناوری اطلاعات (IT) و حوزه فناوری های ارتباطی ، واژه جدیدی به عنوان Digital Signage یا "سامانه نمایش محتوای یکپارچه" وارد حوزه روابط عمومی شده است و جای خود خوبی در بین فناوری ها و ابزارهای روابط عمومی باز کرده است . 

سامانه دیجیتال ساینیج با گردآوری بسیاری از امکانات فناوری های ارتباطی ، قدمی موثر در تحقق روابط عمومی های الکترونیک برداشته است . 

به کارگیری محتواهای تصویری و گرافیکی در اطلاع رسانی ، تا حد زیادی توانسته است اثر بخشی بیشتری بر مخاطب داشته باشد . طبق بررسی های انجام شده ، اطلاع رسانی تصویری و گرافیکی دارای قدرت بسیار زیادی است و بر اساس همین بررسی  مهم ترین اولویت واحدهای روابط عمومی جهت تولید و بهره گیری از محتوا ، افزایش قدرت اطلاع رسانی با استفاده از جذابیت های بصری به شمار می آید . 

از این رو ، مسیر اطلاع رسانی سازمانی به گونه ای تغییر یافته که ناگزیر به استفاده از فناوری های نوین اطلاع رسانی است . 

اکنون فناوری Digital Signage به عنوان یکی از معتبرترین و موثرترین ابزارهای تبلیغات و اطلاع رسانی مورد استفاده شرکت ها ، سازمان ها و دیگر بنگاه های اقتصادی قرار گرفته است . با توجه به اهمیت نقش اطلاع رسانی در رده های سازمانی و شرکت ها و بنگاه های اقتصادی استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج در دستور کار آن ها قرار گرفته است . سیستم دیجیتال ساینیج هم می تواند از جهت انتقال اطلاعات به پرسنل مورد استفاده قرار بگیرد و هم با ارائه خدمات تصویری و گرافیکی می تواند بازدیدکنندگان را مورد مخاطب قرار دهد . این سیستم را می توان در شرکت ها ، بانک ها ، فرودگاه ها ، رستوران ها ، فروشگاه ها ، سازمان های دولتی و ادارات ، مراکز آموزشی ، مراکز تفریحی ، معابر عمومی در سطح شهر و حمل و نقل عمومی مورد استفاده قرار داد . 

کاربرد دیجیتال ساینیج 

برای آشنا شدن با این تکنولوژی در ابتدا باید با دو مفهوم مهم آشنا شد که این دومفهوم عبارتند از صفحه نمایش دیجیتالی و ساینیج 

صفحه نمایش دیجیتالی : نوعی صفحه نمایش می باشد که اطلاعات ، برنامه های تلویزیونی ، منوها ، تبلیغات و دیگر پیام ها را می تواند از طریق این صفحه نمایش به نمایش درآورد . ال ئی دی ف ال سی دی ، ویدئو پروژکتور و نمایشگر پلاسما را می توان به عنوان صفحه نمایش دیجیتالی در محیط های خصوصی و عمومی مثل شرکت ها ، سازمان ها ، بانک ها ، ادارات دولتی ، مراکز تفریحی و ... به کاربرد . 

 ساینیج : همان طور که در ابتدا نیز بیان گردید به معنای "اطلاع رسانی تصویری" می باشد و معمولا این اطلاع رسانی از طریق بردها و تابلوها می باشد . از این رو از تابلوهای اطلاع رسانی شهری و ترافیکی گرفته ، بیلبوردها و پرده های عظیم تبلیغاتی و حتی صرافی ها ، در حوزه Signage قرار میگیرند . در کل هر مکانی که اطلاعات روی یک صفحه بزرگ برای مخاطبین به نمایش درآید را می توان یک Signage نامید . 

 تعریف کلی دیجیتال ساینیج

Digital Signage به معنی استفاده از صفحات نمایش برای پخش استراتژیک و تبلیغات هدفمند یا محتوای چند رسانه ای (Multi Media) در اماکن و مسیرهایی که مورد توجه زیادی قرار دارد می باشد . دیجیتال ساینیج شما را قادر می سازد تا محتوای پویا (Dynamic Content) را در مکان و زمان صحیح و مناسب و با بیشترین تاثیرگذاری برای مخاطبین به نمایش دراورد و همچنین شما را قادر می سازد تا محتواها را در کمترین زمان و با کمترین هزینه جایگزین کتید و امکان گزارش گیری های دقیق را برای شما فراهم می آورد . 

جایگاه دیجیتال ساینیج در حوزه ها به خوبی تثبیت شده است

  • از خرده فروشی ها تا شرکت ها و بنگاه های اقتصادی بزرگ
  • از بیمارستان های خصوصی و دولتی تا هتل های کوچک و بین المللی
  • از مراکز بازرگانی تا مراکز آموزشی و دانشگاه ها

مقرون به صرفه بودن سیستم دیجیتال ساینیج حتی برای شرکت های کوچک از جمله نقطه های قوت این سامانه می باشد 

فناوری دیجیتال ساینیج امکان پخش محتویات متفاوت را بر روی نمایشگرهای مختلف ، پخش RSS از وب سایت مورد نظر ، تصاویر زنده و همچنین به روزرسانی محتوا به صورت Real-Time و بدون نیاز به حضور در محل نمایشگرها را برای شما فراهم می کند . نرم افزار دیجیتال ساینیج به شما اجازه کنترل و مدیریت محتوا را از هر مکان و زمانی می دهد . 

گروه مهندسی آدیکو ارائه دهنده فناوری جدید دیجیتال ساینیج و با سابقه ای درخشان در حوزه فناوری اطلاعات (IT) و فناوری اطتباطات (ICT) می باشد . وظیفه آدیکو همراهی و پشتیبانی شما برای ارائه یک سیستم دیجیتال ساینیج و گسترش و مدیریت کامل شبکه و نمایشگرها می باشد . 

 

برچسب ها: دیجیتال ساینیج, دیجیتال ساینیج چیست, نرم افزار دیجیتال ساینیج, نرم افزار فارسی دیجیتال ساینیج, نصب دیجیتال ساینیج, نصب سیستم ساینیج, پروژه دیجیتال ساینیج, راه اندازی دیجیتال ساینیج, کاربرد دیجیتال ساینیج, دیجیتال ساین ایج, تکنولوژی دیجیتال ساینیج, تاریخچه دیجیتال ساینیج, پروژه سیستم دیجیتال ساینیج, اهداف دیجیتال ساینیج, صنعت دیجیتال ساینیج, تجارت دیجیتال ساینیج, مزایای دیجیتال ساینیج, سیستم نرم افزار دیجیتال ساینیج, انواع دیجیتال ساینیج, ویدئو وال, کنترلر ویدئووال, سیستم اطلاع رسانی یکپارچه, نرم افزار مدیریت نمایشگر, سیستم اطلاع رسانی متمرکز, رسانه دیجیتال, سیستم مدیریت و زمان بندی نمایشگر, مدیریت نمایشگرهای سازمانی, مدیریت تلویزیون, روابط عمومی الکترونیکی

ما را دنبال کنید گروه مهندسی آدیکو در فیسبوک گوگل پلاس گروه مهندسی آدیکو اینستاگرام ئگروه مهندسی آدیکو لینکدین گروه مهندسی آدیکو توییتر گروه مهندسی آدیکو