بلوتوث تبلیغاتی بلواسمارت

بلوتوث تبلیغاتی بلوتوث هوشمند

ارسال بلوتوت تبلیغاتی هوشمند یکی از روش های جدید در عرصه اطلاع رسانی و تبلیغات می باشد . موردی که بیشتر در زمینه استفاده از تکنولوژی بلوتوث هوشمند در عرصه تبلیغات و اطلاع رسانی خودنمایی می کند کارکرد آسان ، ضریب امنیت بالا و هوشمند بودن این تکنولوژی می باشد . 

از این رو ، گروه مهندسی آدیکو با افتخار اعلام می دارد که با تولید ، عرضه و فروش دستگاه ارسال بلوتوث تبلیغاتی با برند ثبت شده بلواسمارت در این زمینه گامی بنیادی برداشته تا این شیوه تبلیغات و اطلاع رسانی هدفمند را بومی سازی نماید . ارسالگرهای بلوتوث و وای فای (wifi) بلواسمارت قابلیت ارسال انواع فایل ها و محتویات تبلیغاتی و اطلاع رسانی شامل کلیپ های ویدئویی ، فایل های صوتی ، تصاویر ، نرم افزار و ... را از طریق بلوتوث و وای فای به دستگاه های مخاطبین دارد .

دستگاه ارسال بلوتوث انبوه بلواسمارت توانایی ارسال کلیه محتویات را به 7 الی 21 نفر به صورت همزمان از طریق بلوتوث با برد مفید 100 متر را دارد . دستگاه های بلوتوث تبلیغاتی و اطلاع رسانی بلواسمارت کاملا بدون نیاز به کامپیوتر و هرگونه تین کلاینت می باشد و با توجه به سیستم عامل لینوکس (اختصاصی و بهینه سازی شده) غیر قابل هک می باشد . حافظه داخلی این دستگاه های ارسالگر 8 گیگابایت می باشد وو بنا به درخواست مشتری قابلیت ارتقا تا 64 گیگابایت نیز وجود دارد .

کلیه دستگاه های بلوتوث تبلیغاتی هوشمند و وای فای سرور بلواسمارت با توجه به معماری بهینه و سیستم خنک کننده داخلی پیشرفته امکان فعالیت 24 ساعته و ارسال تبلیغات را دارا می باشند و نیازی به خاموش کردن جهت خنک شدن را ندارد . برنامه ریزی و به روز رسانی (آپدیت) نرم افزاری در این دستگاه ها کاملا در اختیار مشتری قرار می گیرد و گروه مهندسی آدیکو دخالتی در این امر ندارد که همین امر ضریب امنیتی این دستگاه ها را افزایش داده و هزینه نگهداری و مدیریت را به شدت کاهش می دهد . برنامه ریزی و به روز رسانی از طریق فلش مموری و شبکه LAN می باشد .

دستگاه های ارسال بلوتوث هوشمند بلواسمارت مجهز به پردازشگر قوی2 و 4 هسته ای می باشند و توانایی شناسایی و ارسال اطلاعات به انواع گوشی های تلفن همراه و حتی آیفون (iphone) را نیز دارا می باشد . شایان ذکر می باشد قابلیت برقراری ارتباط با سیستم عامل ios انحصارا در اختیار گروه مهندسی آدیکو می باشد .  

یکی از کاربردی ترین ویژگی های سیستم بلوتوث هوشمند بلواسمارت امکان راه اندازی وب سایت آفلاین بر روی بستر بلوتوث و وای فای می باشد که امکان راه اندازی کمپین های تبلیغات و بازاریابی بلوتوثی و بازاریابی موبایلی را فراهم می کند که مهمترین شاخصه آن رایگان بودن این بستر جهت تبلیغات و اطلاع رسانی می باشد . 

دستگاه های بلواسمارت دارای مجوز تولید و بهره برداری از وزارت صنایع و معادن به شماره 125/12747 و شماره ثبت اختراع 84704 می باشد .

نرم افزار ارسال بلوتوث تهیه شده برای سیستم های بلواسمارت امکان ارسال بلوتوث گروهی ، کاملا هوشمند و خودکار را فراهم می کند . همچنین از امکانات این نرم افزار سیستم گزارش گیری کاملا اختصاصی می باشد . گزارش هایی از ارسال های موفق و ناموفق ، فایل های ارسال شده ، زمان و تاریخ ارسال ها و ... بصورت نموداری و گرافیکی بر حسب مک آدرس (MAC ADDRESS) می باشد و خروجی گزارش ها بر حسب فایل اکسل و پی دی اف (PDF) می باشد . شایان ذکر می باشد در صورت نیاز امکان طراحی گزارش های انحصاری بنا به درخواست مشتری نیز میسر می باشد . 

مهمترین کلاربرد و استفاده این دستگاه های ارسال بلوتوث تبلیغاتی بلواسمارت در فروشگاه ها ، نمایشگاه ها ، مراکز سینمایی ، کافی شاپ ها ، رستوران ها ، بانک ها ، هتل ها ، موزه ها ، مراکز تجاری ، اصناف ، متروها و اتوبوس می باشد . 

ما را دنبال کنید گروه مهندسی آدیکو در فیسبوک گوگل پلاس گروه مهندسی آدیکو اینستاگرام ئگروه مهندسی آدیکو لینکدین گروه مهندسی آدیکو توییتر گروه مهندسی آدیکو